Львівська філармонія започатковує унікальну програму реабілітації для ветеранів та цивільних

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика започатковує програму психологічної реабілітації для військових, ветеранів та цивільних, які зазнали наслідків війни.

Перші події в межах проєкту відбудуться 13 липня. О 15:00 у Залі імені Станіслава Людкевича пройде відкрита релаксаційна сесія «Renaissance» за участі Академічного симфонічного оркестру Філармонії. Програма поєднає симфонічне звучання з електронною ембієнт-музикою. Автор музики — британський композитор і музикотерапевт Найджел Осборн, який створив партитуру на основі досвіду роботи з українськими військовими у реабілітаційному центрі Unbroken.

О 18:00 у Залі Філармонії відбудеться концерт Академічного симфонічного оркестру. У програмі — твори Мирослава Скорика та Моріса Равеля.

У рамках проєкту також заплановано серію виступів у реабілітаційних закладах Львова та області. Ініціатива покликана створити сталі форми взаємодії між музичним середовищем і тими, хто пережив травматичний досвід війни.

Проєкт реалізується за підтримки Львівської обласної ради.

Посилання на джерело

коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *